Adószámunk: 18370580-1-04

Hírek

AZ IDEI MÁSODIK CSABAI LÁTOGATÁSUNK SEM JÁRT SIKERREL

Kategória: hírek | Közzétéve: 2019. március 31.

A rájátszás első fordulójában újra Békéscsabára látogattunk, és bizakodtunk a pontszerzésben. Az első félidőben ijedt nyusziként futbalozva, remegő lábakkal kétgólos hátrányba kerültünk, és csak a kapusunknak köszönhettük, hogy meccsben maradtunk. A jogosan megítélt büntető, és kiállítás után már elfogadhatóan játszottunk, de ez kevés lesz a felsőházban, hogyha mindenkinek adunk 40-50 perc előnyt!

SAJNOS KETTŐ NULLA UTÁN SZÉTESTÜNK

Kategória: hírek | Közzétéve: 2019. március 24.

Tartalékos összeállításban, egy biztató első félidő után, a második gyulai gól után szétestünk, és súlyos vereség lett a vége.

A MÚLT HÉT UTÁN NEM EZT VÁRTUK, CSALÓDÁS VOLT A HÉTVÉGI JÁTÉKUNK

Kategória: hírek | Közzétéve: 2019. március 17.

Sajnos nem tudtuk megismételni a az elmúlt heti teljesítményünket, és a hozzáállásunk sem volt megfelelő. Egy kritikán aluli első félidő után, mentettünk pontot a mezőnyjátékossal a kapujában kiálló lelkes csabaiak ellen. Reméljük ennél csak jobb jöhet!

SOKKAL TÖBBET KAPTUNK A CSAPATTÓL, MINT AMIRE SZÁMÍTOTTUNK

Kategória: hírek | Közzétéve: 2019. március 10.

Egy viszontagságos, sérülésekkel teli felkészülés után, csapatunk számára is elkezdődött a tavaszi szezon. Tisztességesen helyt álltunk edzettebb ellenfelünkkel szemben, és a döntetlenre is volt esélyünk.